Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

24.04.2021 startuje serwer Metin2 "ClassicMt2" - serwer promowany przez ekipę "PompaTeam", głownym założycielem projektu jest Graczol.

Niestety albo stety, jestem uzależniony od grania w te piękne MMO. Do gry podchodzę raczej jako profesjonalista. Moja gra na tym serwerze jest raczej typowo zarobkowa, oranie przez 25h/24 przez około 2 miesiące. Wielu z was zapewne sobie myśli jak na tym zarobić i co robić albo jaką kwotę realnie można wyciągnąć grając w metina. Szybka odpowiedź z mojej strony to około 12tysięcy przez pierwszy miesiąc. Co robić aby zarobić? tutaj niestety najważniejszy jest czas jaki poświęcimy na grę oraz plan działania, aby szybko uderzyć w topke.

Od dnia 24.04 raczej mnie nie zobaczycie na serwerze ani na forum przez około miesiąc, a może i nawet dwa.

Mamy tu jakichś fanatyków Metina?

Ktoś z was gra na edycjach od PompaTeam?

Jak oceniacie poprzednie edycje?

Pytam z czystej ciekawości. 

Pozdrawiam Exo

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Generalnie top1 wbiłem, sprzedałem co miałem sprzedać i oczywiście banik wleciał za sprzedaż, troche sie zawiodłem tym, że administracja na tej odsłonie tak się wzięła za sellerów, ale źle na tym nie wyszedłem.

Ogólnie jeżeli chodzi o tą odsłonę to chyba najłatwiejsza edycja na jakiej grałem. Pod uwagę biorę rywalizację oraz rozwój postaci, co prawda zwiększyli widełki expa (lvl 90 - 95) ale generalnie serwerek zamiast być hard to moim zdaniem to jest easy w ch.. ;d 

• Lubię To! 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • Tymek zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin