Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: młody Di-psi

SteamID: STEAM_0:1:552342505

Admin, który nadał bana:  ѕкσℓιм | Blackside.pl

Serwer: [PL] [EU] Only Mirage | Blackside.pl / 145.239.20.146:27120

Link do demka:http://807381.node46.pukawka.pl/dem-de_mirage-1620737561-1620739870.zip

Link do bana w SOURCEBANS:https://blackbans.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:604542208&advType=steamid&Submit#

Opis sytuacji: Dostałem bana Permanentnego powód jaki jest napisany "<3" ,na koncie nie używałem żadnych wspomagaczy typu WH,Aimbot bądź skryptów na bh

jeśli chodzi o akcje po której dostałem był to noscope w skoku przy Fireboxach w głowe na mirage na A side ,sytuacja typowo pod trickshoota nie widzę w niej nic złego :)) 

Edytowane przez Kryha_
Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator

1. Link do demek masz w tabeli serwerów takie ikonki koło nazwy serwera, wybierz demko z tej sytuacji.

2. Dostałeś OV bana więc dla mnie nie ma co tłumaczyć, obserwowałem cię jak grasz, jeszcze wypierałeś się że to nie ty. Ten no-scope to tylko potwierdzenie, że nie grasz czysto. Nie wmawiaj mi, że grasz czysto skoro dzisiaj dostałeś bana od Volvo, no mordo bez przesady. Chciałem ci szczerze dać szanse po tym, ale skoro zapierałeś się, że to nie ty, to nie jest twoje nowe konto "mówię o młody Dip-si" no to sory. Jak dla mnie ban za okłamywanie administracji oraz cheaty. 

Podeślij link do odpowiedniego demka, @ Janosik oceni czy faktycznie jestes "czysty", jeśli tak to może ci tego perma odpuszczę ale za walenie w chuja i tak pomyślę nad banem dla ciebie...

Odnośnik do odpowiedzi

jeśli dobrze rozumiem to dałem link do demka ,co do gry i vaca którego otrzymałem to tak

vac- wziął się stąd że dostałem jakieś 2 tyg temu vaca za granie na głównym na skinchg lub za griffing nie wiadomo mi do końca ,wszedłem na drugie konto które było do grania z znajomymi gdy mieli niskie rangi bo tam takowej nie było jako iż były połączone vack szybo przeszedł 

jeśli chodzi o samą grę na koncie którym grałem na serwerze nie używałem skinchg ani nic podobnego typu wh i aim , muszę cię zasmucić lecz są osoby które mogą grać lepiej od ciebie 

moje demka często mogą wyglądać podejrzanie z powodu że nie gram typowo tylko wole śmieszną grę gdzie próbuje jakiś noscopów lub po prostu onetapów z kałacha wtedy wiadomo że inaczej się poruszasz i grasz bardziej chaotycznie , piszesz też o tym że wypierałem się że to nie ja ,mówiłem specjalnie sarkastycznie w celu żartu ,nie chcąc cię obrazić ale wydaje mi się że sam złapałeś to jako żart lecz teraz używasz tego jako powodu ,sam sobie nie mam nic do zarzucenia ponieważ moja gra na tym serwerze była w 100% czysta ,jeśli ci bardzo możesz spytać paru osób na servie że większość moich akcji opierała się na próbie noscpów i onetapów 

więc rozumiem że mogło ci to wyglądać na cheaty lecz nie,nie były to czity 

czekam na ocenę demka i końcowy rezultat odnośnie bana :)) 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Właściciel

Szczerze mówiąc nie wiem po co to odwołanie, skoro masz VAC bana na koncie, tak więc nawet jeżeli na demku wyjdzie, że jesteś czysty to i tak nie pograsz na serwerze na tym koncie. 
VAC nie dostaje się za griefing tylko za cheaty lub zewnętrzne oprogramowanie, który VAC uzna za wspomagacz - cheat, tak więc kiepskie twoje tłumaczenie i próba wciśnięcia kitu. 
Powiem ci tak,  tłumacząc się że vac za griefing jest tak samo śmieszne jak samo granie na odpale, za długo gram w cs'a żeby taką marną bajeczke kupić

Co do bana
Nie widze sensu żadnego tutaj, VAC = Ban tyle ode mnie w temacie. 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Właściciel

Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora

Powód: Gracz Zbanowany

Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją zgłoś tego posta.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin