Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:B1g Jaco Szmulski

SteamID: STEAM_0:0:557799593              76561199075864914

Admin, który nadał bana:Janosik

Serwer: Only mirage blackside.pl

Link do demka:nie posiadam jak narazie

Link do bana w SOURCEBANS:https://sbans.blackbans.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:557799593&advType=steamid&Submit

Opis sytuacji:Gralem sobie z RazeRRem kolega ktory ma admina i gralem sobie normalnie janosik siedzial w spekcie i potem mnie zbanowal i potem RazeRR mi powiedzial ze ten sam admin oskarza RazeRRa za haxy ale to napisze juz w skardze na admina ze admin oskarza admina o cheaty

• Ha Ha 1
  • Wrrrr! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Z takim Aimem i wh to możesz grac pod przedszkolem .

Perfidny.

Godzina zdarzenia / minuta 11:04 Aim

Godzina zdarzenia / minuta 10:06 Aim

Godzina zdarzenia / minuta 11:09 Aim 

Godzina zdarzenia / minuta 12:50 bije gracza w kuchni kolejne wychodzi z kuchni i strzela gracza CT co jest na respie chociaż go nie widzi. WH Aim

Godzina zdarzenia /minuta 14 :43 Kolejne zdarzenie idzie Gracz TT na b Pałacami patrzy po ścianach i widzi gracza CT co jest schowany na filarem daleko skąd wiedział ? ! WH Aim

Godzina zdarzenia / minuta 17:38 Gracz wychodzi z mida co smołk był rzucony na Bs A i skanował centralnie w niego . Później było widać jak tylko skalał ale i tak go zabił . WH Aim

Kolejne zdarzenie Autolama jak z dżungli skanował na mida bil po scaniach ! Pewnie tez słyszał.WH I Aim !

A to ze zna Admina nie daje mu prawa grania na chaxach ban powinien być dodany perm, Niestety nie mogłem tego zrobić, bo zasłaniał mi SVIPS . Demko samo widzi za siebie .

http://807381.node46.pukawka.pl/dem-de_mirage-1616607115-1616609512.zip

Można zobaczyć bany na BF2 kogo banowałem. żaden z graczy nie odwołał się od bana ,ani nie wstali

Bardzo Dobra robota Panowie 🙂

• Lubię To! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Ogolnie prrzepraszam administracje ze sie wtracam w nie swoje sprawy ale moge wytlumaczyc do konca @ dupadupa132123313133ma 2 monitory i mielismy odpalonego streama na discordzie i nie wiedzialem wtedy ze ma 2 monitory i korzysta z tego w czasie gry ze mna jest on moim kolega i licze na pozytywne rozpatrzenie mojej wiadomosci jeszcze raz przepraszam

Odnośnik do odpowiedzi

@ RazeRROgolnie prrzepraszam administracje ze sie wtracam w nie swoje sprawy ale moge wytlumaczyc do konca @ dupadupa132123313133ma 2 monitory i mielismy odpalonego streama na discordzie i nie wiedzialem wtedy ze ma 2 monitory i korzysta z tego w czasie gry ze mna jest on moim kolega i licze na pozytywne rozpatrzenie mojej wiadomosci jeszcze raz przepraszam.

I ty tu mówisz o Adminie ? ma Aima a ze ty mu dawałeś info czy on grał na 2/ 8 monitorach nie zwalnia go do tego.

Bardzo dobry przykład dajesz .

@ Mr.NobodyObojętnie czy kolega, brat czy ktokolwiek inny, jeżeli spalony to będzie tak samo traktowany jak każdy inny gracz. Nie ma żadnej taryfy ulgowej.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Administrator

Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora

Powód: Gracz Odbanowany

Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją zgłoś tego posta.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Właściciel

Zobaczyłem sobie demo i niestety są przynajmniej 2 akcje, które się typują pod aimbota.
Demko oglądałem 2x z czego podejrzane akcje na zwolnieniu.

Nawet jeżeli było info ze streama to i tak jest ten 4s  delay, więc tłumaczenie tym jest śmieszne, może zadziałać na kimś kto gra rok w cs'a a nie na kogoś kto gra prawie 20 lat.
Na moje gracz używał wspomagaczy.

Od siebie proponuje abyś nauczył się grać, poćwicz na botach lub kup lekcje gry u pros'a jakiegoś, oraz poproś rodziców, żeby zapisali ciebie na terapie do psychologa. Wydajesz odgłosy jak dochodzący jeleń, dochodzisz tam czy co ?  A jak masz problemy z oddychaniem to lekarz może przepisać inhalacje tlenowe.   

Ban nadany przez @ Janosikbył słyszny i zostaje podtrzymany.
Co do Admina to za chwile pojawi się osobny temat, na pewno nie będzie na tej sieci sytuacji, ze admin ma w dupie i pozwala aby ktoś grał na odpale.

• Kocham to! 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • Właściciel

Temat został zamknięty przez Moderatora bądź Administratora

Powód: Gracz Zbanowany

Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją zgłoś tego posta.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...